Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Name
my: အမည်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: About
my: အကြောင်း

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း
