Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Name
ne: नाम

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Mode
ne: प्रकार

en: Normal
ne: साधारण

en: Width
ne: चौडाई

en: The directory %directory does not exist.
ne: %directory डाईरेक्टरी अवस्थित छैन।

en: About
ne: बारेमा

en: Direction
ne: दिशा
