Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Name
nn: Namn

en: Mode
nn: Modus

en: The directory %directory does not exist.
nn: Mappa %directory finst ikkje.

en: Direction
nn: Retning
