Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Name
se: Namma

en: Add
se: Lasit

en: About
se: Birra
