Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Name
sl: Ime

en: Add
sl: Dodaj

en: Count
sl: Število

en: Mode
sl: Način

en: Width
sl: Širina

en: General
sl: Splošno

en: The directory %directory does not exist.
sl: Mapa %directory ne obstaja.

en: About
sl: O modulu

en: Direction
sl: Smer
