Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Name
sq: Emri

en: Count
sq: Numri

en: Mode
sq: Mënyrë

en: The directory %directory does not exist.
sq: Direktoria %directory nuk ekziston.

en: About
sq: Informacione

en: Direction
sq: Orientimi

en: The directory %directory is not writable.
sq: Directory %directory nuk është e shkruajtshme.
