Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: Mode
sr: Режим

en: The directory %directory does not exist.
sr: Директоријум %directory не постоји.

en: Direction
sr: Смер
