Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Add
ta: சேர்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Mode
ta: முறை

en: Width
ta: அகலம்

en: General
ta: பொது

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: The directory %directory does not exist.
ta: %directory  என்ற அடைவு காணப்படவில்லை

en: About
ta: பற்றி

en: Direction
ta: திசை

en: The directory %directory is not writable.
ta: அடைவு %directory எழுதப்படக்கூடியதல்ல.
