Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Name
te: పేరు

en: Add
te: చేర్చు

en: Count
te: లెక్క

en: Normal
te: సాధారణ

en: Width
te: వెడల్పు

en: General
te: సాధారణ

en: The directory %directory does not exist.
te: %directory అనే సంచయం ఉనికిలో లేదు.

en: About
te: గురించి

en: Direction
te: దిశ
