Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Add
th: เพิ่ม

en: Count
th: จำนวน

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Width
th: ความกว้าง

en: General
th: ทั่วไป

en: The directory %directory does not exist.
th: ไม่พบไดเรกทอรี %directory

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Direction
th: คำอธิบาย

en: The directory %directory is not writable.
th: ไม่มีสิทธิ์เขียนไดเรคทอรี %directory

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
