Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Name
fa: نام

en: Background
fa: زمینه

en: Add
fa: افزودن

en: Count
fa: شمارش

en: Mode
fa: سبک

en: Normal
fa: عادی

en: Width
fa: عرض

en: General
fa: عمومی

en: Loop
fa: حلقه

en: Controls
fa: کنترل‌ها

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: The directory %directory does not exist.
fa: پوشه %directory وجود ندارد.

en: About
fa: درباره

en: Speed
fa: سرعت

en: Direction
fa: جهت

en: The directory %directory is not writable.
fa: پوشه %directory قابل نوشتن نیست.
