Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Name
hy: Անուն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Count
hy: քանակ

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Width
hy: Լայնություն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Direction
hy: Ուղղություն
