Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Name
ku: ناو

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Count
ku: ژمارە

en: Mode
ku: جۆر

en: Width
ku: پانی

en: General
ku: گشتی

en: The directory %directory does not exist.
ku: پێڕستی %directory نه‌ناسراوه‌.

en: About
ku: دەربارە

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌
