Lottiefiles Field (3.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: Count
ps: شمیر

en: Width
ps: پلنوالى

en: General
ps: ټوليز

en: About
ps: په اړه
