LTI Tool Provider (2.0.2) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Created
gl: Creado

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Public Key
gl: Chave pública

en: Private Key
gl: Chave privada

en: Key
gl: Clave

en: Date created
gl: Data de creación

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Private key
gl: Clave privada

en: Entities
gl: Entidades
