LTI Tool Provider (2.0.2) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Language
te: భాష

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Go
te: వెళ్ళు

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Created
te: సృష్టితం
