LTI Tool Provider (2.0.4) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Language
ur: زبان

en: Enabled
ur: فعال

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: ID
ur: شناخت

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام
