LTI Tool Provider (2.0.5) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Language
bn: ভাষা

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন
