LTI Tool Provider (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Key
th: คีย์

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.
