LTI Tool Provider (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Key
eu: Giltza

en: Date created
eu: Sorrera data

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.
