LTI Tool Provider (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Language
hi: भाषा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: View
hi: देखें

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: Date created
hi: निर्माण की तिथि

en: @type: deleted %title.
hi: @type: %title मिटाया गया
