LTI Tool Provider (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Language
ca: Llengua

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Created
ca: Creat

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Key
ca: Clau

en: Date created
ca: Data creada

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: User Role
ca: Rol d'usuari
