LTI Tool Provider (8.x-1.4) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: @type: deleted %title.
dz: @type:  %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།
