LTI Tool Provider (8.x-1.4) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Key
km: សំខាន់

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។
