LTI Tool Provider (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Language
ro: Limba

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Created
ro: Creat

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Key
ro: Cheie

en: Date created
ro: Dată creată

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title șters.

en: User Role
ro: Rol Utilizator
