LTI Tool Provider (8.x-1.7) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Language
is: Tungumál

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Date created
is: Dags stofnað
