LTI Tool Provider (8.x-1.7) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Language
it: Lingua

en: Edit
it: Modifica

en: None
it: Nessuno

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Field name
it: Nome del campo

en: Key
it: Chiave

en: Date created
it: Data di creazione

en: @type: deleted %title.
it: @type: %title eliminato.

en: User Role
it: Ruolo utente
