LTI Tool Provider (8.x-1.7) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Timestamp
my: အချိန်
