Ludwig (2.0.3) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Read more
id: Selengkapnya

en: Download
id: Unduh

en: Version
id: Versi

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Overridden
id: Ditimpa

en: Other
id: Lainnya

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: Missing
id: Hilang

en: Installed
id: Terinstal

en: Package
id: Paket

en: Not supported
id: Tidak didukung
