Lunr search (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Forms
is: Form

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Path
is: Slóð

en: Keywords
is: Lykilorð

en: ID
is: Kenni

en: Options
is: Möguleikar

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
