Lunr search (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Search
bs: Pretraga

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Options
bs: Opcije

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Alias
bs: Pseudonim
