Lunr search (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: ID
eo: Identigilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Index
eo: Indekso

en: Alias
eo: Kromnomo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
