Lunr search (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Options
lt: Nustatymai

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: No results found
lt: Rezultatų nerasta

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Index
lt: Indeksas

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Any
lt: Bet kuris

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Path settings
lt: Kelio nuostatos

en: Last »
lt: Paskutinis »
