Lunr search (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Field
nl: Veld

en: View
nl: Weergeven

en: Path
nl: Pad

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Options
nl: Opties

en: Desc
nl: Aflopend

en: Attributes
nl: Attributen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: No results found
nl: Geen resultaat gevonden

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Results per page
nl: Resultaten per pagina

en: Any
nl: Elke

en: Row
nl: Rij

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Path settings
nl: Padinstellingen

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: Raw output
nl: Ruwe uitvoer

en: You have no fields. Add some to your view.
nl: Er zijn geen velden. Voeg een veld toe aan het overzicht.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
nl: De systeemnaam mag alleen letters, cijfers, koppeltekens en onderstrepingstekens bevatten.

en: All field aliases must be unique
nl: Alle veldaliassen moeten uniek zijn

en: Alias for @id
nl: Alias voor @id

en: Raw output for @id
nl: Onbewerkte uitvoer voor @id

en: Field row
nl: Veldrij

en: Alias for ID
nl: Alias voor ID

en: Raw output for ID
nl: Onbewerkte uitvoer voor ID

en: Serialized output format
nl: Geserialiseerd uitvoerformaat

en: Path is empty.
nl: Het pad is leeg.

en: - Select a view -
nl: - Selecteer een overzicht -

en: Authentication Provider
nl: Authenticatieprovider
