Lunr search (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Search
te: వెతుకు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
