Lunr search (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Search
th: ค้นหา

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: ID
th: ไอดี

en: Options
th: ตัวเลือก

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Alias
th: นามแฝง

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
