Lunr search (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Options
ug: تاللاشلار

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Index
ug: ئىندېكس

en: Row
ug: قۇر

en: - All -
ug: ھەممىسى
