Lunr search (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (27 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Search
id: Pencarian

en: Field
id: Bidang

en: View
id: Lihat

en: Path
id: Jalur

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Options
id: Opsi

en: Attributes
id: Atribut-atribut

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Boost
id: Pemercepat

en: Authentication
id: Autentikasi

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: Apply
id: Terapkan

en: Index
id: Indeks

en: Offset
id: Letak

en: Any
id: Setiap

en: Row
id: Baris

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Path settings
id: Pengaturan jalur

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Asc
id: Urutan turun

en: Path is empty.
id: Lokasi kosong.
