Lunr search (8.x-1.7) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Options
el: Επιλογές

en: Desc
el: Φθί

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Alias
el: Ψευδώνυμο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Any
el: Οποιαδήποτε

en: Row
el: Γραμμή

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Path settings
el: Ρυθμίσεις διαδρομής

en: Asc
el: Αύξ

en: Path is empty.
el: Η διαδρομή είναι άδεια.
