Lunr search (8.x-1.7) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Options
sk: Nastavenia

en: Desc
sk: Zostupne

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authentication
sk: Overenie

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Results per page
sk: Výsledkov na stránku

en: Any
sk: Akékoľvek

en: Row
sk: Riadok

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Path settings
sk: Nastavenia cesty

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
