Lunr search (8.x-1.7) - en to et translation catalogue (42 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Options
et: Valikud

en: Desc
et: Kahanev

en: Attributes
et: Omadused

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Boost
et: Kiirendamine

en: Authentication
et: Autentimine

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Index
et: Indeks

en: Offset
et: Nihe

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Row
et: Rida

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Path settings
et: Aadressi seaded

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Raw output
et: Puhas väljund

en: You have no fields. Add some to your view.
et: Sul ei ole määratud ühtegi välja. Lisa oma vaatesse mõni väli.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
et: Masinloetav nimi tohib sisaldada ainult tähti, numbreid, sidekriipse ja alakriipse.

en: All field aliases must be unique
et: Kõik välja aliased peavad olema unikaalsed

en: Alias for @id
et: @id alias

en: Raw output for @id
et: Puhas väljund @id jaoks

en: Field row
et: Välja rida

en: Alias for ID
et: ID alias

en: Raw output for ID
et: ID toorväljund

en: Serialized output format
et: Serialiseeritud väljundiformaat

en: Path is empty.
et: Teekond on tühi.

en: Authentication Provider
et: Autentimisteenuse pakkuja
