Lunr search (8.x-1.7) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Options
gl: Opcións

en: Attributes
gl: Atributos

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authentication
gl: Autenticación

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Index
gl: Índice

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Any
gl: Calquera

en: Row
gl: Ringleira

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Path settings
gl: Axustes de ruta

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
