Lunr exposed filters (1.0.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Field
nl: Veld

en: Display
nl: Weergeven

en: Path settings
nl: Padinstellingen

en: Raw output
nl: Ruwe uitvoer

en: You have no fields. Add some to your view.
nl: Er zijn geen velden. Voeg een veld toe aan het overzicht.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
nl: De systeemnaam mag alleen letters, cijfers, koppeltekens en onderstrepingstekens bevatten.

en: All field aliases must be unique
nl: Alle veldaliassen moeten uniek zijn

en: Alias for @id
nl: Alias voor @id

en: Raw output for @id
nl: Onbewerkte uitvoer voor @id
