Lunr exposed filters (1.0.3) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Field
fi: Kenttä

en: Display
fi: Näyttö

en: Filter
fi: Suodatus

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Index
fi: Indeksi

en: Path settings
fi: Polkuasetukset

en: Raw output
fi: Raakatuloste

en: You have no fields. Add some to your view.
fi: Sinulla ei ole kenttiä. Lisää joitakin näkymääsi.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
fi: Koneluettava nimi voi sisältää ainoastaan kirjaimia, numeroita, väliviivoja ja alaviivoja.

en: All field aliases must be unique
fi: Kaikkien kenttäaliaksien on oltava yksilöllisiä

en: Alias for @id
fi: Alias ID:lle @id

en: Raw output for @id
fi: Raakatulos ID:lle @id
