Lunr exposed filters (1.0.3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Field
km: វាល

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Filter
km: តម្រង

en: Filters
km: តម្រង

en: Index
km: លិបិក្រម

en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ
