Lunr exposed filters (1.0.3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Field
lv: Lauks

en: Display
lv: Ekrāns

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Filters
lv: Filtri

en: Index
lv: Rādītājs

en: Alias
lv: Aizstājvārds
