Lunr exposed filters (1.0.4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Field
eo: Kampo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Filters
eo: Filtroj

en: Index
eo: Indekso

en: Alias
eo: Kromnomo
