Lunr exposed filters (1.0.5) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Alias
bo: མིང་གཞན
