Lunr exposed filters (1.0.7) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Field
et: Väli

en: Display
et: Kuva

en: Filter
et: Filtreeri

en: Filters
et: Filtrid

en: Boost
et: Kiirendamine

en: Index
et: Indeks

en: Path settings
et: Aadressi seaded

en: Raw output
et: Puhas väljund

en: You have no fields. Add some to your view.
et: Sul ei ole määratud ühtegi välja. Lisa oma vaatesse mõni väli.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
et: Masinloetav nimi tohib sisaldada ainult tähti, numbreid, sidekriipse ja alakriipse.

en: All field aliases must be unique
et: Kõik välja aliased peavad olema unikaalsed

en: Alias for @id
et: @id alias

en: Raw output for @id
et: Puhas väljund @id jaoks
