Lunr exposed filters (1.0.7) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Field
oc: Camp

en: Display
oc: Afichatge

en: Filter
oc: Filtrar

en: Filters
oc: Filtres

en: Index
oc: Indèx

en: Alias
oc: Aliàs
